JIP - Управління об'єктами нерухомості

Вакансії

Joint Industrial Park – команда професіоналів у сфері управління комерційної нерухомості. Ми приділяємо велику увагу процесу відбору, орієнтуючись на такі принципи:

  • Ми створюємо рівні умови для кандидатів у конкурсі на відкриті вакансії.
  • Ми впевнені, що до успіху призводить лише злагоджена робота всієї команди та персональна відповідальність кожного за загальний внесок у результат.
  • Ми вчимося один у одного, радіємо успіхам своїх колег, тому що успіх кожного співробітника – це успіх команди.
     

Актуальні вакансії нашої компанії представлені на наступних порталах:

 

Як стати співробітником компанії Joint Industrial Park:
1. Уважно прочитати опис вакансії: функціональні обов'язки, основні вимоги в роботі, необхідні знання та навички.

2. Надіслати своє резюме.
Якщо ваші побажання та навички відповідають основним критеріям, надсилайте своє резюме або анкету (завантажити анкету) на адресу recruiter@jip.com.ua
Якщо вас цікавить кілька вакансій, перерахуйте їх у відповідному розділі Анкети або у супровідному листі.

3. Пройти інтерв'ю з представником відділу персоналу та майбутнім керівником.
В рамках цього етапу будуть обговорюватися питання на визначення професійних навичок, ви також зможете отримати докладну інформацію про компанію, умови роботи, завдання на посаді та функціонал.

Кількість етапів співбесід залежить від рівня та складності позиції. Для ряду посад як фінальний етап відбору кандидатів може бути запропоновано виконання проектного завдання або незалежна оцінка в оцінному центрі.
 

Зверніть увагу, що інформація про вакансії компанії до отримання резюме або анкети кандидата в телефонному режимі не надається. Усі направлені резюме та анкети обов'язково розглядаються спеціалістами відділу персоналу.

Якщо ваш досвід та знання відповідають вимогам вакансії, ми зв'яжемося з вами та запросимо на співбесіду. Відсутність запрошення протягом 14 днів означає, що на даний момент відсутні вакансії, які відповідають вашій кваліфікації. У такому разі ми збережемо ваше резюме в базі кадрового резерву та зв'яжемося надалі, якщо буде відкрито відповідну вакансію.

Надсилаючи резюме на нашу електронну пошту, ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних для здійснення підбору персоналу.

Компанія Joint Industrial Park гарантує повну конфіденційність наданої вами інформації.

Наша команда – наша гордість! Приєднуйтесь!