JIP - Управління об'єктами нерухомості

Про компанію

Joint Industrial Park – провідна компанія у сфері управління об'єктами комерційної нерухомості з 2012 року.
Компанія J.I.P. успішно інвестує в ринок комерційної нерухомості та забезпечує цілий спектр послуг: управління об'єктами, купівля, продаж, реконструкція та реконцепція з метою забезпечення максимальної прибутковості.
Основне завдання компанії Joint Industrial Park полягає в управлінні об'єктами та постійної оптимізації витрат на експлуатацію об'єкта, підвищенні його капіталізації шляхом оптимізації бізнес-процесів, зміни концепції об'єкта, поліпшення технічного стану відповідно до чинного законодавства, правової та технічної документації.
Ми пропонуємо:
1. Управління. Забезпечуємо максимальну прибутковість від кожного квадратного метра в управлінні, досягаємо зниження експлуатаційних витрат без втрати якості обслуговування та додаткових ризиків для клієнта, забезпечуючи нашим інвесторам високу окупність.
2. Оренда та продаж об'єктів нерухомості. Повний супровід угод – від переговорів щодо комерційних умов до підписання довгострокових договорів оренди та договорів купівлі-продажу.
3. Реконструкцію об'єктів нерухомості "під ключ": проєктування, погодження, будівництво, введення в експлуатацію об'єктів.
Портфель об'єктів компанії J.I.P. складається з власної торгової, офісної та промислово-складської нерухомості, розташованих у Києві, Дніпрі та області.
Зараз під управлінням Joint Industrial Park налічується понад 270 000 кв. м. Компанія регулярно поповнює свої активи новими об'єктами.
З 2018 року площа комерційної нерухомості поповнилася більш ніж на 90 000 кв.м, з яких 40 000 кв.м було придбано у період кризи.
Власний ТРЦ NEO PLAZA (GBA – 24 754 кв.м, GLA – 14 212 кв.м) у Дніпрі.
За цей об'єкт компанія Joint Industrial Park отримала нагороду Commercial Property AWARDS 2020, Retail Real Estate в номінації Best Small Scale Shopping Center.
В управлінні компанії J.I.P. є бізнес-центри в діловій частині міста Дніпро на понад 50 000 кв.м, найбільш відомі:
БЦ Цитадель-1, вул. Січових Стрільців, 20 (площа: 2 735 кв.м)
БЦ Цитадель-2, вул. Святослава Хороброго, 12 (площа 5 718 кв.м)
БЦ Франклін, вул. Столярова, 16 (площа 3668 кв.м)
Команда професіоналів проводить глибинний аналіз ринку та пропонують інтегровані послуги власникам, орендарям та інвесторам, які прагнуть отримати максимальний прибуток від своїх активів у нерухомості.
Ми також займаємося фінансовим управлінням об'єктів, організовуючи роботу з первинними документами щодо об'єктів, повністю керуємо орендними відносинами.
За роки своєї роботи компанія здобула репутацію надійного партнера у галузі комерційної нерухомості.
Серед постійних партнерів Joint Industrial Park - великі вітчизняні мережеві та міжнародні консалтингові компанії.
Нам довіряють понад 700 орендарів, у тому числі підприємства малого та середнього бізнесу.