JIP - Управління об'єктами нерухомості

Про компанію

Joint Industrial Park – провідна компанія у сфері управління власними об'єктами комерційної нерухомості з 2012 року. 

Компанія J.I.P. успішно інвестує в ринок комерційної нерухомості та забезпечує цілий спектр послуг: управління об'єктами, купівля, продаж, реконструкція та реконцепція з метою забезпечення максимальної прибутковості.

Основне завдання компанії Joint Industrial Park полягає в управлінні об'єктами та постійної оптимізації витрат на експлуатацію об'єкта, підвищенні його капіталізації шляхом оптимізації бізнес-процесів, зміни концепції об'єкта, поліпшення технічного стану відповідно до чинного законодавства, правової та технічної документації.

Ми пропонуємо:

1. Управління. Забезпечуємо максимальну прибутковість від кожного квадратного метра в управлінні, досягаємо зниження експлуатаційних витрат без втрати якості обслуговування та додаткових ризиків для клієнта, забезпечуючи нашим інвесторам високу окупність.

2. Оренда та продаж об'єктів нерухомості. Повний супровід угод – від переговорів щодо комерційних умов до підписання   довгострокових договорів оренди та договорів купівлі-продажу.

3. Реконструкцію об'єктів нерухомості «під ключ»: проєктування, погодження, будівництво, введення в експлуатацію об'єктів.

Портфель об'єктів компанії J.I.P. складається з власної торгової, офісної та промислово-складської нерухомості, розташованих у Києві, Дніпрі та області.
Зараз під управлінням Joint Industrial Park налічується понад 270 000 кв.м. Компанія регулярно поповнює свої активи новими об'єктами.

З 2018 року площа комерційної нерухомості поповнилася більш ніж на 90 000 кв.м, з яких 40 000 кв.м було придбано у період кризи.

Власний ТРЦ NEO PLAZA (GBA - 24 754 кв.м, GLA - 14 212 кв.м) у Дніпрі.
За цей об'єкт компанія Joint Industrial Park отримала нагороду Commercial Property AWARDS 2020, Retail Real Estate в номінації «‎Best Small Scale Shopping Center».

В управлінні компанії J.I.P. є бізнес-центри в діловій частині міста Дніпро на понад 50 000 кв.м, найбільш відомі:

  • БЦ Цитадель-1, вул. Січових Стрільців, 20 (площа: 2 735 кв.м)
  • БЦ Цитадель-2,вул. Святослава Хороброго, 12 (площа 5 718 кв.м)
  • БЦ на Антоновича, вул. Антоновича, 6 (площа 10 188 кв.м)
     

Команда професіоналів проводить глибинний аналіз ринку та пропонують інтегровані послуги власникам, орендарям та інвесторам, які прагнуть отримати максимальний прибуток від своїх активів у нерухомості.

Ми також займаємося фінансовим управлінням об'єктів, організовуючи роботу з первинними документами щодо об'єктів, повністю керуємо орендними відносинами.

За роки своєї роботи компанія здобула репутацію надійного партнера у галузі комерційної нерухомості.

Серед постійних партнерів Joint Industrial Park - великі вітчизняні мережеві та міжнародні консалтингові компанії.
Нам довіряють понад 700 орендарів, у тому числі підприємства малого та середнього бізнесу.