JIP - Управление объектами недвижимости

Розыгрыш в торговом комплексе в Кривом Роге

РОЗІГРАШ

з нагоди відкриття торгівельного комплексу

Торгівельний комплекс (м.Кривий Ріг, вул. Незалежності України, 16-б) оголошує розіграш серед покупців магазинів торгівельного комплексу, який відбудеться 03 листопада 2018 року на території ТК.

З 01 листопада 2018 року до 03 листопада 2018 року (включно), купуйте будь-які товари в магазинах торгівельного комплексу (м.Кривий Ріг, вул. Незалежності України, 16-б).

Розіграш проводить виключно серед покупців зазначеного вище торгівельного комплексу.

 1.Умови Розіграшу наступні:

1.1.Купуй товар одним чеком з 01 листопада 2018 року до 03 листопада 2018 року(включно) на будь-яку суму.

1.2.Заповнюй анкету учасника Розіграшу в день реєстрації Анкет – 03 листопада 2018 року. Анкета заповнюється в одному екземплярі на один чек. Анкету можна отримати і заповнити у промоутерів, які будуть працювати біля центрального входу у торгівельний комплекс. Початок реєстрації анкет на будь-який розіграш о 10:00 годині.

 1.3.Розіграш відбудеться 03 листопада 2018 року з 11:15 години до 16:40 години.

Переможці визначаються шляхом випадкового вибору анкет із загальної кількості (за допомогою лототрону).

 2.Подарунки які приймають участь у розіграші надані у майновій формі.
3. Мета проведення Розіграшу.
o Метою проведення Розіграшу є привернення уваги споживачів до торгівельного комплексу та популяризація всіх магазинів та закладів ТК.
4. Тривалість та територія (місце) проведення Розіграшів. 
 Розіграши №1,№4, №7 відбудуться 03 листопада 2018 року і складаються з наступних етапів: 
Етап 1 – реєстрація анкет учасників при наявності чеку на суму до 100,99  грн.(включно), яка відбудеться 03 листопада 2018 року на території торгівельного комплексу.

Етап 2 — визначення переможців розіграшу шляхом поміщення всіх зареєстрованих анкет в лототрон та випадковим вибором анкет переможців.

Розіграши №2, №5, №8 відбудуться 03 листопада 2018 року і складаються з наступних етапів: 
Етап 1 – реєстрація анкет учасників при наявності чеку на суму від 101 грн. до 299,99  грн.(включно), яка відбудеться 03 листопада 2018 року на території торгівельного комплексу.

Етап 2 — визначення переможців розіграшу шляхом поміщення всіх зареєстрованих анкет в лототрон та випадковим вибором анкет переможців.

Розіграши №3, №6, № 9  відбудуться 03 листопада 2018 року і складаються з наступних етапів: 
Етап 1 – реєстрація анкет учасників при наявності чеку на суму від 300 грн. і більше, яка відбудеться 03 листопада 2018 року на території торгівельного комплексу.

Етап 2 — визначення переможців розіграшу шляхом поміщення всіх зареєстрованих анкет в лототрон та випадковим вибором анкет переможців.

Розіграш №10 відбудеться 03 листопада 2018 року і складається з наступних етапів: 
Етап 1 – реєстрація анкет учасників при наявності чеку на будь-яку суму чеку, яка відбудеться 03 листопада 2018 року. В розіграші №10 приймають участь всі анкети зареєстровані з 10:00 до 16:15 години на території торгівельного комплексу.

Етап 2 — визначення переможців розіграшу шляхом поміщення всіх зареєстрованих анкет в лототрон та випадковим вибором анкет переможців.

Визначення переможців Розіграшів №1-10 проводиться  03.11.2018р. у м. Кривий Ріг , на території торгівельного комплексу по вул. Незалежності України, 16-б.

 Години та тривалість проведення розіграшів може відрізнятися від заявленого.

5. Учасники Розіграшу.
o В Розіграші можуть приймати участь усі громадяни України, яким на момент початку проведення Розіграшу вже виповнилось 18 років, а також неповнолітні за участі їхніх батьків або законних опікунів/піклувальників. Крім того, усі учасники, з неповною чи обмеженою дієздатністю, зобов’язані проінформувати відповідно батьків або законних опікунів/піклувальників про участь в Розіграші.

o Не визнаються Учасниками Розіграшу і не мають права брати в ній участь:
• працівники торгівельного комплексу та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
• власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення розіграшу, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
• участь в розіграші недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 

o Учасники Розіграшу  під час участі у Розіграші зобов’язуються:
• дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
• свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
• не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Розіграші.

6. Умови участі у конкурсі.
o Для того щоб взяти участь у конкурсі, особі, що відповідає вимогам розділу 5 цих Правил, необхідно: 
§ Придбати товар у будь-якому магазині торгівельного комплексу (м.Кривий Ріг, вул. Незалежності України, 16-б), на суму зазнечуну в п.4, одним чеком.

§ Кількість чеків для участі в Розіграші необмежена
§ Зареєструвати чек та заповнити анкету учасника у промоутерів.

§ Кількість анкет для заповнення дорівнює кількості чеків від одного учасника
§ Бути особисто присутнім під час розіграшу
§ Мати при собі частину анкети отриману під час реєстрації (відривний талон)

7. Під час розіграшу можливе анулювання виграшної анкети у випадках
§ учасник особисто відсутній
§ учасник не має другої частини анкети (відривного талону)

 

8. Визначення переможця, подарунки та порядок їх отримання.
o Переможець визначається  шляхом випадкового вибору анкети з загальної кількості

§ Якщо під час оголошення анкети переможця, людина відсутня  (після трьох разів оголошення Імя та Призвіща людина не підійшла до ведучого), анкета анулюється та проводиться вибір наступної.

 

9. Інформування учасників Розіграшу: 
o Детальна інформація про Розіграш, офіційні Правила публікуються на сайті www.jip.com.ua в розділі Новини .

10. Персональні дані 
o Учасник Розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в розіграші та отриманням заохочення.
o Інформація, що надається Учасниками Розіграшу, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.
o Беручи участь у Розіграші, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згодний з цими Правилами та буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також згоден з тим, що його добровільно надані персональні дані можуть піддаватися обробці  на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення рекламної Розіграшу згідно з офіційними правилами (проведення визначення переможця, для підготовки статистичної інформації тощо).